КВІТИ ЛІАНИ ЦИБУЛЯ ПРЯНІ ВИНОГРАД ЧАГАРНИКИ ВІДГУКИ

У нас можна купити цибулини туберози(Поліантес)

Ціна за 1 цибулину та залежить від розміру посадкового матеріалу. Викопую перед заморозками. відправка кінець жовтня-листопад

Розпродаж Туберози.

Акційна ціна по ціні білої 45-50-60-70 грн в залежності від розміру (розміри дивиться в відео, фото)

Пропоную сімейки Туберозы без вкази сорту. Може попастися люба з Pink Sensation (рожева не махрова), Pink Sapphire (рожева махрова), Yellow Baby (жовта не махрова), The Pearl (біла махрова), Де які кольори не знаю тому ціна смаковита

Тубероза купити в Україні недорого

Тубероза The Pearl купить Тубероза Yellow Baby купить Тубероза Pink Sapphire купить Тубероза Pink Sensation купити, ціна, фото

Тубероза Pink Sensation

ПРОДАНО ПРОДАНО ПРОДАНО ПРОДАНО
Ціна: від- 45 грн. Ціна: 70,00 грн. Ціна: 80,00 грн. Ціна: 70,00 грн.

Батьківщиною туберози визнана Мексика. Ацтеки використовували квітки при проведенні ритуалів та оздобленні волосся.

Зараз тубероза незаслужено забута - один з найкрасивіших і ароматних квіток можна побачити тільки в оранжереях і в квартирах(садах) самих захоплених квітникарів. А ще в 19 столітті тубероза прикрашала багато дворянських будинкыв, з неї складали букети, квіти засушивали для гербаріїв та навіть поети присвячували королеві запахів свої вірші.

Її царствений вигляд і ніжний, найтонший аромат (білої лілії, конвалії, арабського жасмину, квітучого лимона) може змінюватися протягом дня, а теплим, тихим ввечері поширюється на 15-20 метрів.
Можна садити в горщик як кімнатну рослину і навесні висадити в грунт в кінці травня початку червня з настанням стійкого тепла, на зиму бульби викопують і зберігають в сухому, темному, прохолодному місці.

Бульби туберози можна садити з лютого по квітень в горщики на глибину 3 см в легкий, родючий грунт: 1-й варіант-(перегній, листова земля, пісок - 3: 3: 4), можна додати нарізаний мох сфагнум. На дно горщика обов'язково потрібно покласти дренаж.

2-й варіант- На основі універсального грунту. залийте окропом деревна тирса; дайте їм повністю висохнути; розчиніть універсальне добриво «Нітрофоска» (2 гр. на 1 л); змішайте тирсу з розчином і покладіть їх у горщик; в них викладаються бульбоцибулини; зверху покладіть мульчу;

Розташувати горщики з посадженими рослинами треба на світлому, але не сонячному місці. До появи паростків горщики з бульбами не поливають, потім полив повинен бути рясним. Протягом вегетаційного сезону проводяться 3-4 підгодівлі: настоєм коров'яку (1:10), а також повним мінеральним добривом (40 г на 10 л води). При такій агротехніці утворюється менша кількість діток, але вони, як правило, виходять великими і зацвітають на наступний рік.

Стійкість до захворювань: висока; Морозостійкість: низька

У перший рік відбувається рясний ріст втечі і листя. Цвітіння починається на другий рік. Після того як рослина отцвела, маткова цибулина відмирає. Далі, для вирощування беруться дітки, які утворюються навколо основної бульби. Висота рослини досягає до 45-50 см. Зелена частина квітки оновлюється щороку. Кущ має практично голе стебло, листя розташовані знизу рослини. Під час цвітіння, нагорі квітки, з'являється колос або суцвіття. Цвітіння відбувається з серпня по жовтень. Висота квітконоса разом з основним стеблом досягає одного метра. Квітки невеликі 5-6 см у висоту, 3-4 см в діаметрі, щільно сидять навколо стеблинки. Окрема квітка може мати кілька шарів, а може бути, в один ряд. Квіти ніби зроблені з воску. На квітконосі розташовується близько 30 бутонів, які при розкритті видають сильний приємний запах. Кожна квіточка цвіте 2 дня. Квітконіс міцний і стійкий (не падає як у глодіолуса) \ Кількість рослин обмежена.

Новий преміальний парфум з використанням запаху туберози-Парфумерна вода Oriflame Sublime Nature Tuberose За відгуками запах: неповторний, розкішний, елегантний, унікальний, солодкуватий, але підходить не всім.

тубероза, купити туберозу в Україні, Тубероза The Pearl, Поліантес, Тубероза Yellow Baby, Тубероза Pink Sapphire, Pink Sensation тубероза біла, жовта, рожева, тубероза купить луковицы, тубероза цена, цибулини туберози, розсада туберози, тубероза клубненосная, купити Туберозу Полиантес в Київі, Львові, Полтаві, Борисполі, Броварах, Днепрі, Запорожі, Тернополі, Івана-Хмельницькі, Житомірі, Рівне, Кропивницькому, Харкові, Одесіі, Сумах, Чернигові