КВІТИ ЛІАНИ ЦИБУЛЯ ПРЯНІ ВИНОГРАД ЧАГАРНИКИ ВІДГУКИ

Тубероза(Полиантес) рожева Pink Sensation.

Чудовий сорт туберози.

Тубероза Pink Sensation купити ціна

Тубероза Pink Sensation

Колір: рожевий

Квітки не махрові

Висота 45-90 см

Аромат: парфюмірований. Не зимує в грунті

Цветіння серпень-вересень

Її царствений вигляд і ніжний, найтонший аромат (білої лілії, конвалії, арабського жасмину, квітучого лимона) може змінюватися протягом дня, а теплим, тихим ввечері поширюється на 15-20 метрів.
Можна садити в горщик як кімнатну рослину і навесні висадити в грунт в кінці травня початку червня з настанням стійкого тепла, на зиму бульби викопують і зберігають в сухому, темному, прохолодному місці.

Стійкість до захворювань: висока; Морозостійкість: низька

У перший рік відбувається рясний ріст втечі і листя. Цвітіння починається на другий рік. Після того як рослина отцвела, маткова цибулина відмирає. Далі, для вирощування беруться дітки, які утворюються навколо основної бульби. Висота рослини досягає до 45-50 см. Зелена частина квітки оновлюється щороку. Кущ має практично голе стебло, листя розташовані знизу рослини. Під час цвітіння, нагорі квітки, з'являється колос або суцвіття. Цвітіння відбувається з серпня по жовтень. Висота квітконоса разом з основним стеблом досягає одного метра. Квітки невеликі 5-6 см у висоту, 3-4 см в діаметрі, щільно сидять навколо стеблинки. Окрема квітка може мати кілька шарів, а може бути, в один ряд. Квіти ніби зроблені з воску. На квітконосі розташовується близько 30 бутонів, які при розкритті видають сильний приємний запах. Кожна квіточка цвіте 2 дня. Квітконіс міцний і стійкий (не падає як у глодіолуса) \ Кількість рослин обмежена.
Бульби туберози можна садити з лютого по квітень в горщики на глибину 3 см в легку, родючий грунт (перегній, листова земля, пісок - 3: 3: 4), можна додати нарізаний мох сфагнум. На дно горщика обов'язково потрібно покласти дренаж. Розташувати горщики з посадженими рослинами треба на світлому, але не сонячному місці. До появи паростків горщики з бульбами не поливають, потім полив повинен бути рясним. Протягом вегетаційного сезону проводяться 3-4 підгодівлі: настоєм коров'яку (1:10), а також повним мінеральним добривом (40 г на 10 л води). При такій агротехніці утворюється менша кількість діток, але вони, як правило, виходять великими і зацвітають на наступний рік.

Новий преміальний парфум з використанням запаху туберози-Парфумерна вода Oriflame Sublime Nature Tuberose За відгуками запах: неповторний, розкішний, елегантний, унікальний, солодкуватий, але підходить не всім.

купити туберозу в Україні, Тубероза Pink Sensation, Поліантес, тубероза рожева